Damskie torebki na wiosnę

czerwona torebka

Torebka to jeden z najważniejszych atrybutów kobiety, który pozwala w ciekawy sposób urozmaicić ubiór oraz go dopełnić. Dlatego warto dobrać ją tak aby jedna pasowała do wielu stylizacji. Ułatwi to zdecydowanie późniejszy jej wybór podczas ubierania się.

Pastele rządzą

Sezon wiosenny to idealna okazja aby odświeżyć swoją szafę oraz zaopatrzyć się w nowy model torebki. Modne torebki na wiosnę wyróżniają się w tym roku wyjątkowymi kolorami. Są to dominujące w tym sezonie odcienie pasteli, zaczynając od różu i filetu, po zieleń i niebieski. Spostrzegawcze oko dostrzeże też, że wchodzą one już na niektóre półki sklepowe. Są to zdecydowanie kolory, które idealnie wpasowują się w tegoroczny wiosenny klimat, a trend ten możemy dostrzec już u wielu celebrytek. Jeśli chodzi o te konkretnie kolory, to doskonale sprawdzą się przy jasnych stylizacjach. Wybierając beże, biel czy odcień kości słoniowej, warto przełamać tę monotonię właśnie delikatnym kolorem w pastelu.

Ciekawym rozwiązaniem będzie również wybór klasycznie czarnej torebki, która świetnie wpasuje się w każdy rodzaj wybranej przez nas stylizacji. Można w tej sytuacji manewrować również kolorem dodatków, wybierając na przykład złote lub srebrne zameczki i zawieszki czy paski.

Minimalizm w parze z praktycznością

Silnym trendem tej wiosny są również torebki damskie w minimalistycznej formie. Małe kuferki na ramię czy też listonoszki oraz kopertówki zawieszone przez ciało mogą okazać się doskonałym wyborem, ponieważ przemawia za nimi również praktyczność i poręczność. Wiosną, gdy na dworze robi się powoli ciepło, korzystamy z wielu aktywności, które odpowiednia torebka powinna nam ułatwiać.

Przędzą tworzone

Niesamowitym odkryciem tej wiosny są również torebki wykonane własnoręcznie na szydełku z przędzy, które tworzone są na wzór splotu koszyków. Torebki te mają również bardzo często u swojego boku przypięte, rzucające się w oczy, duże chwosty. Jest to trend, który dopiero zyskuje rozgłos, dlatego zaopatrzając się w nią już teraz na pewno zwrócisz na siebie uwagę oraz wzrok zaciekawionych osób wokół. Znajdź informacje tutaj: https://deezee.pl/torebki